Baloniki reklamowe – jakie są ich rodzaje?

Baloniki reklamowe
Baloniki reklamowe

Baloniki są dekoracjami, które świetnie sprawdzą się podczas różnego rodzaju wydarzeń. Zastosować można je w czasie targów, zdobiąc nimi firmowe stoisko lub zatrudniając hostessy, by wręczały je odwiedzającym wydarzenie gościom. Inny sposób to udekorowanie nimi sali, w którym odbywa się impreza firmowa. Balony doskonale sprawdzą się także na świeżym powietrzu – w czasie pikniku, festynu czy koncertu. Z tego typu dekoracji korzystają różne firmy, bez względu na profil ich działalności czy wielkość. Dostępne na rynku balony różnić mogą się od siebie między innymi kształtem oraz wielkością. Co jeszcze warto wiedzieć na ich temat?Baloniki reklamowe występują między innymi w wersji gumowej. Produkty tego typu najczęściej są okrągłe i przybierać mogą różne barwy i wzory. Na powierzchni tego typu gadżetów znaleźć mogą się rozmaite dekoracje. Chcąc wykorzystać balon w charakterze narzędzia marketingowego, warto zadbać o to, aby pokrywało go zarówno logo firmy, jak i jej slogan reklamowy czy dane teleadresowe. Bardzo ciekawie prezentują się także gumowe balony o niestandardowych kształtach takich, jak serce, gwiazda czy kwiat. Produktem, który w ostatnim czasie cieszy się dużą popularnością są baloniki z diodą LED, która sprawia, że są one w stanie świecić w ciemności. To świetne rozwiązanie na koncert czy imprezę taneczną odbywającą się w ogrodzie.

Druga propozycja to baloniki reklamowe foliowe, które przeznaczone są do napełniania helem. Sprawia to, że unoszą się one w powietrzu przez około 7 dni (po zastosowaniu specjalnego żelu czas ten może ulec wydłużeniu do 2 tygodni), stanowiąc niezwykle oryginalną ozdobę. Jeżeli napełnimy je powietrzem, zachowywać będą się one identycznie, jak ich klasyczna wersja i pozostaną one przy ziemi. Takie balony różnić mogą się od siebie kształtem, wzorem oraz kolorem.

Kupując Baloniki reklamowe, warto zaopatrzyć się w specjalistyczne gadżety takie, jak chociażby obciążniki, które pozwolą utrzymać taką dekorację w jednym miejscu. Równie praktyczne są specjalne patyczki z zatyczkami, na których mocowane są balony.